Collectie Voor showrooms Voor architecten Projecten Afwerkingen Over Bongio Zakelijke aanvraag
Bongio 936A Marcord designkraan
936A Marcord
Bongio · Karakteristieke designlijn

936A Marcord

Een designlijn met eigen toon voor wastafel en bad, die rust en richting geeft aan het hele sanitairbeeld.

Geschikt voorWastafelBad
ItaliaansMade in Italy
42Afwerkingen
KarakteristiekKarakter

936A Marcord.

936A Marcord heeft een eigen handschrift. De lijn loopt van wastafelmengkraan en vrijstaande wastafelkraan tot wandmengkraan, wand-wastafelset, omstel of verdeler en inbouw-douchemengkraan, en dekt zo het complete beeld rond wastafel en bad. Dat maakt het mogelijk om een ruimte volledig in één taal te laten spreken, van het meubel tot aan de douche, zonder breuk in vorm of toon.

Het afwerkingenpalet is uitzonderlijk breed: 42 afwerkingen, met een vaste kern van 39. Vijf families lopen uiteen van chroom, nikkel en edelmetaal en warme tinten in messing, koper en brons, via mat zwart en wit, naar geverfde soft-touch kleuren en glanzend gelak. Daardoor laat 936A Marcord zich nauwkeurig afstemmen op uiteenlopende interieurconcepten en projecten.

Designlijn

Karakteristiek

Eigen toon

Detailbeeld van de Bongio 936A Marcord collectie
Bongio 936A Marcord productbeeld
Bongio 936A Marcord productbeeld
Bongio 936A Marcord productbeeld
Bongio 936A Marcord productbeeld

Afwerkingen & kleuren

936A Marcord is leverbaar in 42 officiële Bongio-afwerkingen. De exacte beschikbaarheid kan per model binnen de collectie licht verschillen. Klik op een afwerking voor de officiële Bongio-benaming.

Metaal & edelmetaal 7

Galvanische chroom-, nikkel- en edelmetaalafwerkingen (incl. 24-karaats goud en PVD).

Messing, koper & brons 10

Messing-, koper- en bronstinten — deels ambachtelijk en levend.

Mat zwart & wit 2

Mat zwart en mat wit.

Geverfde kleuren (soft-touch) 18

Soft-touch geverfde kleuren.

Glanzend gelakt 5

Hoogglans gelakte tinten.

Cromo CR Metaal & edelmetaal
Officiële benaming: Cromo / Chrome

Afwerkingen en officiële benamingen volgens de Bongio-afwerkingen op bongio.com. Ambachtelijke messing-, brons- en ijzerafwerkingen zijn natuurlijke afwerkingen die in de tijd subtiel kunnen verkleuren.

Niet elk model is in elke afwerking leverbaar. Voor de afwerking van een specifiek model of een projectspecifieke combinatie denkt Bongio Nederland graag met u mee.

936A Marcord in uw showroom of project

Bespreek de mogelijkheden van 936A Marcord.

Wilt u 936A Marcord opnemen in uw showroom of past de collectie bij een specifiek project? Wij delen collectiegegevens, afwerkingen en mogelijkheden persoonlijk.

Bongio Nederland Luc van den Berg — officieel en exclusief importeur van Bongio in Nederland.
bongio@lucvandenberg.nl
071 576 6995
www.lucvandenberg.nl